Znak jakości PASE

CZERWIEC 2017

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy znak jakości PASE – dzięki wytrwałości i pracy, jaką wspólnie z Wami, słuchaczami SJO Victoria wykonujemy każdego dnia, ponownie jesteśmy na liście najlepszych szkół językowych w Polsce – możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Europejska jakość w Twojej lokalnej szkole językowej

MAJ 2018

📌 Drodzy słuchacze SJO Victoria – miło nam poinformować że wracamy z Uniwersytetu Warszawskiego z IV Europejskiego Kongresu Językowego z samymi sukcesami.

🏆Autorska sesja szkoleniowa naszej lektorki Anieli Tekieli spotkała się ogromnym entuzjazmem nauczycieli z całej Polski.

🎖️Otrzymaliśmy też niesamowite wyróżnienie – jako jedyna szkoła w woj. opolskim należąca do stowarzyszenia PASE otrzymaliśmy Certyfikat Honorowy dodatkowo potwierdzający jakość nauczania języków obcych.

👨‍🎓Spotkaliśmy się z najbardziej znamienitymi postaciami z branży edukacyjnej i biznesowej, zdobyliśmy kolejne doświadczenia i sami podzieliliśmy się z innymi bardzo istotnymi rozwiązaniami, dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że SJO Victoria to Europejska jakość w Twojej lokalnej szkole językowej.

🤝 Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak ważnym dla edukacji językowej wydarzeniu na skalę europejską – bardzo się cieszymy, że możemy być częścią społeczności, którą łączy jakość, pasja i dążenie do podnoszenia standardów nauczania języków obcych.
🤝 Dziękujemy również naszym słuchaczom za zaufanie – możecie być pewni, że z profesjonalnym zespołem SJO Victoria jesteście w dobrych rękach

Czym zajmuje się PASE?

1379359_577259208976287_1445241923_n

PASE wspiera szkoły językowe w osiąganiu wysokich standardów nauczania, organizuje szkolenia, konferencje, kongresy, warsztaty, inicjuje ważne dla całego środowiska działania oraz wspólne przedsięwzięcia, ułatwia innym wybór profesjonalnej szkoły językowej oraz promuje uczenie się języków ogólnie.

Reklamy