Znak jakości PASE

CZERWIEC 2017

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy znak jakości PASE – dzięki wytrwałości i pracy, jaką wspólnie z Wami, słuchaczami SJO Victoria wykonujemy każdego dnia, ponownie jesteśmy na liście najlepszych szkół językowych w Polsce – możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Europejska jakość w Twojej lokalnej szkole językowej

MAJ 2018

📌 Drodzy słuchacze SJO Victoria – miło nam poinformować że wracamy z Uniwersytetu Warszawskiego z IV Europejskiego Kongresu Językowego z samymi sukcesami.

🏆Autorska sesja szkoleniowa naszej lektorki Anieli Tekieli spotkała się ogromnym entuzjazmem nauczycieli z całej Polski.

🎖️Otrzymaliśmy też niesamowite wyróżnienie – jako jedyna szkoła w woj. opolskim należąca do stowarzyszenia PASE otrzymaliśmy Certyfikat Honorowy dodatkowo potwierdzający jakość nauczania języków obcych.

👨‍🎓Spotkaliśmy się z najbardziej znamienitymi postaciami z branży edukacyjnej i biznesowej, zdobyliśmy kolejne doświadczenia i sami podzieliliśmy się z innymi bardzo istotnymi rozwiązaniami, dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że SJO Victoria to Europejska jakość w Twojej lokalnej szkole językowej.

🤝 Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak ważnym dla edukacji językowej wydarzeniu na skalę europejską – bardzo się cieszymy, że możemy być częścią społeczności, którą łączy jakość, pasja i dążenie do podnoszenia standardów nauczania języków obcych.
🤝 Dziękujemy również naszym słuchaczom za zaufanie – możecie być pewni, że z profesjonalnym zespołem SJO Victoria jesteście w dobrych rękach

Czym zajmuje się PASE?

1379359_577259208976287_1445241923_n

PASE wspiera szkoły językowe w osiąganiu wysokich standardów nauczania, organizuje szkolenia, konferencje, kongresy, warsztaty, inicjuje ważne dla całego środowiska działania oraz wspólne przedsięwzięcia, ułatwia innym wybór profesjonalnej szkoły językowej oraz promuje uczenie się języków ogólnie.