NASZA AKTYWNOŚĆ

„SJO Victoria” jest szkołą, która, aby utrzymać najwyższy standard usług edukacyjnych, stara się być na bieżąco i sprostać wymaganiom jakie musi spełniać nowoczesna, profesjonalna i skuteczna szkoła językowa.

Aby zapewnić Państwu najlepsze warunki, nawiązaliśmy współpracę z międzynarodowymi wydawnictwami takimi jak PEARSON, MACMILLAN i MM Publications. Ponadto, otrzymaliśmy znak jakości PASE – prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, które sprawuje pieczę nad jakością naszych usług.

 

Nasi lektorzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach, kursach i warsztatach organizowanych zarówno przez placówki oświatowe jak i prywatne (RCRE w Opolu, Kapelusze Lektora PASE, Kongres PASE, Akademia Metodyka PASE, szkolenia Anny Popławskiej, szkolenia międzynarodowych wydawnictw MACMILLAN i PEARSON), odbywających się stacjonarnie na terenie całej Polski (Warszawa, Wrocław, Opole) lub w trybie online (kursy e-learningowe i webinaria).

Co więcej, lektorzy z SJO Victoria także dzielą się swoją wiedzą, szkoląc, projektując autorskie materiały w tym materiały do znanych podręczników, pisząc artykuły metodyczne, prowadząc edukacyjne blogi, z których korzystają nauczyciele, metodycy i właściciele szkół w całej Polsce.

 

 

Oprócz doświadczonej kadry i korzystnych warunków współpracy, zapewniamy przede wszystkim przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce, nowoczesne wyposażenie sal oraz sprzęt pozwalający na mądre wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, które w znacznym stopniu wspomagają i urozmaicają proces nauczania.

Reklamy